Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

Презентація
Четвер, 16 листопада 2017, 12:05

15 листопада у будівлі Наукового товариства І. Шевченка відбулася презентація 3-го тому Енциклопедії НТШ. Захід відкрив голова Товариства Роман Кушнір. Він нагадав присутнім основні віхи в історії неофіційної Академії наук Галичини, окремо зупинився на ідеї видання та її рушіях пешому голові НТШ Олегові Романіву та вченому секретареві – Олегові Купчинському. Саме останній став редактором енциклопедії. Йому ж належить авторство багатьох статей. Р. Кушнір наголосив на важливості видання для об’єктивного пізнання нашої історії, зокрема культурної та наукової. Також голова Товариства зупинився на фінансових аспектах видавничої діяльності НТШ, розповів про подальше фінансування цього великого проекту і висловив сподівання, що автори гасел не зупиняться у своїй праці і продовжуватимуть цю актуальну роботу аж до її остаточного завершення. Цікаві міркування про функцію Енциклопедії висловив також Степан Гелей.

У подальших виступах Роман Пляцко, Іван Сварник, Юрій Ковалів, Андрій Фелонюк поділилися міркуваннями про роботу над Енциклопедією, про її новаторський характер та потрібність для наукової роботи багатьох фахівців. Доповідачі висловили щиру подяку як Олегові Купчинському за його наполегливість, скрупульозність, вимогливість до авторів, так і всім тим, хто причинився до редагування, макетування та ілюстрування цього видання.

Голова НТШ вручив 3 том Енциклопедії представникам бібліотек Львівщини: ЛОУНБ, ЛОДБ, ЦРБ Жовківського району.

Зацікавлена розмова про перспективи розвитку науки в Україні продовжилася за горнятком запашної кави.

 

Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday319
mod_vvisit_counterYesterday598
mod_vvisit_counterThis week3939
mod_vvisit_counterLast week12272
mod_vvisit_counterThis month20956
mod_vvisit_counterLast month17390
mod_vvisit_counterAll days4039118

We have: 3 guests online
Your IP: 44.192.115.114
 , 
Today: вер. 28, 2023

Партнери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Банер
Банер