Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

Заходи
«Університет третього віку»
Вівторок, 12 жовтня 2021, 14:56

12 жовтня у великій читальній залі відбулась презентація соціального проєкту «Університет третього віку» від Львівського університету третього віку (ЛУТВ) – реалізація принципу навчання людей старшого віку впродовж усього життя та підтримка фізичних, психологічних та соціальних здібностей. Погодьтеся, досить незвична картина: у студентській аудиторії літні, поважні люди ловлять кожне слово викладача, дружно сміються у відповідь на жарт чи аплодують на знак схвалення. Вони мають можливість з користю проводити вільний час, отримати нові знання і ділитися своїми, розширювати коло спілкування та інтересів. Це активне дозвілля, переорієнтування від зневіри й самотності до взаємодопомоги, самопізнання та самореалізації.

Детальніше...
 
«А сонце сходить щодня»
П'ятниця, 08 жовтня 2021, 15:29

7 жовтня у великій читальній залі відбулася зустріч з відомою українською письменницею Людмилою Когут, яка репрезентувала свою нову книгу «А сонце сходить щодня». Поспілкуватись з авторкою прийшли її поціновувачі та колеги по перу. Відкрила захід заступник директора бібліотеки Тетяна Григор’єва, яка привітала Людмилу Когут з виходом нової книги та побажала нових творчих успіхів.

Детальніше...
 
«Юридичний механізм забезпечення прав людини в Україні: стан і напрями вдосконалення»
П'ятниця, 08 жовтня 2021, 14:05

8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону. З нагоди цього свята відділ великого читального залу у співпраці з навчально-науковим інститутом права, психології та інноваційної освіти національного університету «Львівська політехніка» провели вебінар для студентів 1-го курсу юридичного факультету та учнівської молоді на тему «Юридичний механізм забезпечення прав людини в Україні: стан і напрями вдосконалення». Модератор заходу доцент кафедри теорії та філософії права, конституційного та міжнародного права НУ «Львівська політехніка» д.ю.н. Лілія Ярмол наголосила, що юридичний механізм забезпечення прав людини – це система ефективних юридичних засобів (гарантій) реалізації, охорони та захисту прав людини, закріплених у нормативно-правових актах та в інших джерелах права, а також засобів, за допомогою яких формується правосвідомість людини. Незважаючи на те, що Україна докладає зусилля, у нашій країні існує низка проблем у сфері юридичного забезпечення прав людини.

Детальніше...
 
Українська людина і національна ідея
Четвер, 07 жовтня 2021, 11:05

Відділ україніки та ОУН «Держава» провели творчу зустріч із відомим українським поетом, громадсько-політичним і державним діячем, директором київського видавництва «Український пріоритет» Володимиром Шовкошитним.

Вступне слово про знакову українську людину подав завідувач відділу україніки, представник ОУН «Держава» Євген Салевич. Він наголосив на трисутті українського національного духу як основі світогляду і творчого шляху Володимира Шовкошитного, у житті і діяльності якого рушійною силою є національна ідеологія, національна ідея і національна воля. Тому природно виникла назва заходу – «Українська людина і національна ідея».

Детальніше...
 
Запрошуємо на презентацію!
Вівторок, 05 жовтня 2021, 10:27

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 51