Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

Галузева книжкова експозиція мовами світу «Проблеми сучасної психології»
Середа, 26 червня 2024, 15:33

Сучасна психологія – це наука про: закономірності розвитку та функціонування психіки; регуляцію поведінки, діяльність живої істоти. Предметом вивчення психології нині є: розвиток емоцій і почуттів; розвиток і прояви психічних явищ; закономірності розвитку і проявів психічних явищ та їх механізмів; розвиток свідомості. Психічними властивостями людини є: пам’ять, мислення, мовлення; темперамент, почуття; здібності, характер; емоції, воля. Галузь психологічної науки, що вивчає психічний розвиток людини, формування її психічних процесів і станів на різних вікових етапах називається: генетичною; віковою; педагогічною. Зв’язок психології з педагогікою можна пояснити таким чином: виховання і навчання не може не враховувати психологічних особливостей особистості; на початку ХХ ст. існувала комплексна наука — педологія; психологія вивчає особливості навчальної діяльності дітей. Вперше експериментальна психологічна лабораторія була відкрита: У. Джемсом; Е. Еббінгаузом; В. Вундтом; Х. Вольфом.

Відділ літератури іноземними мовами імені Омеляна Масляка представляє галузеву книжкову експозицію мовами світу «Проблеми сучасної психології», де зацікавлений користувач може підібрати потрібні видання із психологічного здоров’я, педагогічної психології, про користь і застосування гіпнозу, про психологію фантазії, про психологію музики, про програмування мозку, про пізнавання і оцінку самого себе, про психологію підліткового віку, про мистецтво подружнього щастя, про психологію дитини, про визначення пам’яті та її особливості, про поняття ненависті і заздрості, про завдання для старості, про боротьбу з несміливістю, про поняття любові та страху, про радість, про сенс і нісенітницю у психології, про таємниці мозку, про мистецтво бути самим собою та багато інших проявів людського Его. Запрошуємо до перегляду!

 

Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday361
mod_vvisit_counterYesterday642
mod_vvisit_counterThis week1771
mod_vvisit_counterLast week8494
mod_vvisit_counterThis month23623
mod_vvisit_counterLast month54046
mod_vvisit_counterAll days4402329

We have: 32 guests online
Your IP: 44.211.31.134
 , 
Today: лип. 23, 2024

Партнери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Банер
Банер