Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

Зустріч з Левком Лук'яненком
Понеділок, 10 серпня 2015, 15:07

7 серпня у великій читальній залі відбулася зустріч у форматі круглого столу з Героєм України, відомим письменником і громадсько-політичним діячем Левком Лук’яненком. Організаторами виступили Львівська обласна універсальна наукова бібліотека та ГО «Український чин».

Директор бібліотеки Іван Сварник привітав пана Левка у Львові й підкреслив, що людина, яка за свої ідеали була готова іти на смерть, має якнайбільше моральне право висловлювати своє бачення сучасної політичної ситуації і перспектив розвитку нашої країни.

Левко Лук’яненко зауважив, що йому дуже приємно виступати у Львові і в Галичині взагалі, спілкуватися з політично активними громадянами (на відміну від його рідної Чернігівщини). Лук’яненко поділився з присутніми своїми міркуваннями про Конституційний процес, аргументував, як юрист, неприпустимість внесення змін до конституції в умовах фактичної війни на Сході України. Конституція, на думку політика, має бути стабільним юридичним документом, який визначає основні засади функціонування держави і співвідносини на рівні держава-громадянин. Тому кожна зміна повинна обговорюватися більшістю суспільства, а текст нової Конституції варто приймати не Верховною Радою, а Конституційною Асамблеєю, до якої повинні увійти кращі фахівці в різних галузях.

Текст зауважень (7 пунктів) щодо прийняття Конституції Левко Лук’яненко запропонував надсилати, зі своїми підписами, до депутатів ВР від галицьких округів.

Ще одним актуальним питанням пан Левко вважає графу «національність» у нашому паспорті. Позначення національності має бути предметом гордості кожного українця. Адже за цю самоназву наш народ боровся довгі десятиліття. Термін «український народ» чи «народ України» політик уважає совєтським анахронізмом, внесеним до Конституції виключно під впливом великої присутності комуністів у Верховній Раді.

Присутні активно включилися в дискусію, при чому часто висловлювали власну точку зору, а не намагалися почути щось нове від гостя.

 

Публікації

Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday28
mod_vvisit_counterYesterday581
mod_vvisit_counterThis week3302
mod_vvisit_counterLast week9100
mod_vvisit_counterThis month29900
mod_vvisit_counterLast month37481
mod_vvisit_counterAll days4304491

We have: 14 guests online
Your IP: 3.239.11.178
 , 
Today: трав. 27, 2024

Партнери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Банер
Банер